Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

HARE LOJİSTİK, nakliyat firması olarak evden eve nakliyat hizmeti yanı sıra, sunmuş olduğumuz ofis taşımacılığı hizmeti ile de, siz değerli müşterilerimizin profesyonel çözüm ortakları arasında yer almaktayız. Geçmişten günümüze kadar edindiği üst düzey tecrübe sayesinde tüm işlerinizi sorunsuz bir şekilde yerine getiren Hare Lojistik, ofis taşımacılığı işlerinde de yine müşteri memnuniyetini gözeterek çalışmalarına devam etmektedir.

İstanbul evden eve nakliyat firmaları arasında yer alan Hare Lojistik, yılların deneyimi ile ofis taşımacılığı hizmetini de siz değerli müşterilerimize titizlikle sunmaktadır. Üstün iş kalitesi ve deneyimli personeli ile tüm taşımacılık işlemlerinizi önemle yerine getiren İstanbul ofis taşımacılığı firması olan Hare Lojistik, her zaman müşteri memnuniyetini ön sırada tutmaktadır.

Hare Lojistik olarak bugüne kadar birçok özel şirket ve kuruma, sorunsuz bir şekilde ofis taşımacılığı hizmeti sunmuş bulunuyoruz. Edindiğimiz referansların tamamı, Hare Lojistik evden eve nakliyat firmamızın haklı gururu arasında yer almaktadır.

Ofis taşımacılığı hizmeti almak istiyorsanız, web sitemiz üzerinde bulunan iletişim kanallarından biriyle bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri destek hattımız sizden gerekli bilgileri aldıktan sonra, gerek duyulması halinde eşyalarınızın keşfini yapmak için ücretsiz ekspertiz göndererek, taşımanın hangi araçlarla nasıl olacağını tespit edecektir.

SİGORTALI OFİS TAŞIMACILIĞI

Ofis eşyası nakliyatı işlerinizde sigortalı hizmet veren  nakliyat hizmetimiz bu sayede, tüm eşyalarınızın güvence altında taşınmasına olanak tanımaktadır. Eşyalarınızın taşınmaya başlamasından itibaren geçerli olan ve iş bitimine kadar geçerliliğini koruyan nakliyat sigortası hizmetimiz, eşyalarınızın başına bu süreçte olumsuz herhangi bir şey gelmesi durumunda ortaya çıkacak maddi zararın karşılanmasını amaçlamaktadır.

Sektöre girdiğimiz günden bugüne kadar tüm işlerimizi zamanında ve sorunsuz bir şekilde teslim etmiş olsak da, profesyonel hizmet anlayışını benimsememiz nedeniyle olabilecek her türlü riski düşünerek, gerekli önlemleri almaktayız.

Sigortalı ofis taşımacılığı hizmetimiz sayesinde, ofis eşyalarınızın tamamı özel taşımacılık sigortası kapsamında taşınmaktadır. Böylelikle taşıma sürecinde eşyalarınızın göreceği olası hasarlara karşı eşyalarınız, maddi güvence altına alınmaktadır.

Ofisinizde bulunan tüm eşyalar ve evraklar, tam değerinde sigorta kapsamına dahil edilerek taşınmaktadır.

Bunların dışında yenilikçi hizmet anlayışıyla hareket eden firmamız, sektöre ait tüm yenilikleri takip ederek çok kısa bir sürede hizmet bünyesine entegre etmektedir. Böylelikle siz değerli müşterilerimizin, en yenilikçi hizmetleri almasını sağlamaktayız.

Ofis eşyalarınızın ambalajlanması konusunda da sizlere yardımcı olan firmamız, sizlerin talep etmesi doğrultusunda darbe emici özel kalite malzemelerle tüm eşyalarınızı ambalajlayarak, daha sağlıklı taşınma koşullarının oluşmasına imkan vermektedir. Aynı zamanda eşyalarınızın bulunduğu yerden sökülmesi ve yeni yerine montajının yapılması da, firmamız tarafından müşteri memnuniyetine yönelik sunduğumuz hizmetler arasında yer almaktadır.

Sizde yukarıdaki saydıklarımızın yanı sıra daha fazlasına sahip olmak istiyorsanız, hemen web sitemiz üzerinde bulunan Hare Lojistik nakliyat müşteri destek hattını arayarak bizimle iletişime geçebilir, yakın zamanda memnun müşterilerimiz arasına katılabilirsiniz.

NİTELİKLİ PERSONELLER İLE BÜRO TAŞIMACILIĞI

Hare Lojistik ofis taşıma firması olarak, tüm personelimizi belirli periyotlarda seminerlere tabii tutarak toplum ve iş kurallarının yanı sıra, iş güvenliği konusunda da eğitim almalarını sağlıyoruz. Ayrıca personelimizin almış oldukları sektörle alakalı eğitimlerde, müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunmamıza imkan tanımaktadır.

Nitelikli personeli ile büro taşımacılığı hizmeti veren Hare Lojistik büro taşımacılığı, üst düzey müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verebilmek için yurtiçi ve yurtdışında sektörle alakalı gelişmeleri yakından takip etmektedir. Ülke şartlarına uyan en yeni gelişmeleri hizmet kapsamına dahil eden firmamız, geçmişten günümüze birçok yeniliğin ilk adımını atarak rakipleri ile arasındaki farklı belirgin düzeyde açmıştır.

PROFESYONEL OFİS TAŞIMACILIĞI HİZMETİ

Firmamız yönetim kadrosu da dahil olmak üzere tüm çalışanları ile birlikte, profesyonel hizmet sunumu anlayışına hakimdir. Sunduğumuz hizmetin tüm detaylarında profesyonel çalışma prensiplerini uygulamaya geçirmekle birlikte, üst düzey müşteri memnuniyeti de, yine vazgeçilmez firma ilkelerimiz arasında yer almaktadır. Mesleki anlamda gerekli tüm eğitimleri alan personelimiz, aynı zamanda toplum kuralları temalı seminer ve konferanslara düzenli bir şekilde katılarak, bilgi ve birikimlerine her geçen gün yenisini eklemektedir.

Sunmuş olduğumuz hizmet kapsamında kullandığımız tüm araçlarımız, ofis taşımacılığına uygun olarak dizayn edilmiş araçlardan oluşmaktadır. Bu sayede tüm ofis eşyalarını daha sağlıklı koşullarda nakliye edebilmekteyiz.

PROFESYONELLERE, PROFESYONEL HİZMET

Hare Lojistik ofisten ofise nakliyat firması olarak, profesyonelliği işinin vazgeçilmezi olarak görenlere, ofis taşımacılığı hizmetinde üst düzey profesyonellik sunuyoruz.

Yapılan her işte profesyonellik gerekirken, taşımacılık sektöründe profesyonel hizmetin öneminin daha büyük olduğunu düşünerek bu kapsamda sorunsuz hizmet vermek için maksimum gayreti gösteriyoruz. Siz değerli müşterilerimizin talebi doğrultusunda ofis eşyalarınızın de-montaj ve paketlemesini kaliteli ambalaj malzemeleri ile yapıyor, yeni yerinizde ise yine talebiniz doğrultusunda montajını sağlıyoruz. Sektörümüze ait tüm yan iş kollarında hizmet vererek, hem sizlerin farklı arayışlara girerek zaman kaybetmenizi önlüyor, hem de komple iş olarak işlerinizin daha az maliyetle tamamlıyoruz.

ASANSÖRLÜ OFİS TAŞIMACILIĞI

Asansörlü ofis taşımacılığı hizmeti sunan firmamız, dış cephe asansörleri sayesinde tüm ofis eşyalarınızın daha az riskle daha kısa sürede taşınmasına imkan tanımaktadır.

Ayrıca asansörlü taşımacılığın bir diğer güzel tarafı da, ofisiniz taşınırken eski ve yeni komşularınızın fazla rahatsız edilmeden eşyalarınızın taşınmasıdır. Bina içi asansör ve merdivenlerde yapılan eşya taşımalarından doğması muhtemel hasarlarda, böylelikle en aza indirilmektedir.

Çağdaş hizmet standartlarında hizmet veren Hare Lojistik ofis taşımacılığı firması, sektörün ve çağın tüm gereksinimlerine hitap eden hizmet kalitesiyle maksimum müşteri memnuniyetini hedefleyen ender firmalardan birisidir. Uzun yıllar boyunca edindiğimiz bilgi ve birikimle, müşteri memnuniyetinin başarının anahtarı olduğunu bilmekte ve bu bilinçle hizmet vermekteyiz.

Sizde ofis ve büro taşımacılığı hizmetimizden yararlanarak profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız, web sitemiz üzerinde bulunan iletişim kanalları aracılığıyla müşteri destek departmanımızla iletişime geçebilirsiniz. Müşteri destek hattımız sizden gerekli bilgileri aldıktan sonra, işlemlerinizin başlatılması için sizi net bir şekilde yönlendirecektir. Memnun müşterilerimiz arasında sizi de görmekten, büyük keyif duyarız.

Diğer Hizmetler

Acil Soru ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin

whatsapp
whatsappBizi Arayın