Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma

Evden eve nakliyat firmaları arasında uzun yıllar boyunca sektörde yer alan  firmamız, sektöre ait tüm iş kollarında aktif olarak hizmet sunmaktadır. Profesyonel hizmet anlayışını işimizin tüm detaylarına yansıtmakla birlikte, her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Bu amaç ile sizlere en kaliteli hizmeti, ekonomik fiyatlara sunma gayreti içerisindeyiz. Nakliyat işi denildiğinde parça eşya taşımacılığı pek akla gelmediği için genellikle ambar taşımacılığına uygun eşyalar ambar nakliyatı olarak taşınmaktadır. Ancak  gerek sağlıklı taşınma koşullarının bulunmadığı ve zamanında teslimat konusunda sıkıntıların yaşandığı bilinmektedir. Her daim müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamız ve sektörümüze ait tüm alanlarda profesyonel olarak hizmet vermemiz neticesinde, parça eşya taşımacılığında da siz değerli müşterilerimize çözüm ortağı olmaktayız. Eşyanızın cinsi ve boyutu her ne olursa olsun, yasal zeminde taşınması gereken tüm eşyaları şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmeti kapsamında taşımaktayız.

SİGORTALI PARÇA EŞYA TAŞIMACILIĞI

Parça eşyanızın niteliğine göre sunduğumuz hizmetler arasında yer alan sigortalı nakliyat hizmeti, eşyalarınızın taşınma sürecinde tüm risklere karşı sigorta güvencesi altına alınmasını sağlamaktadır. Bu sayede taşınma esnasında eşyalarınızın herhangi bir şekilde zarar görmesi halinde, maddi zararınız sigorta kapsamında karşılanmaktadır.  Bugüne kadar tüm işlerimizi sorunsuz bir şekilde tamamlamış olmakla birlikte, profesyonel hizmet anlayışıyla tüm olası riskleri düşünerek hareket etmekteyiz.

UZMAN PERSONELLER

Tüm çalışanlarımız nakliyat sektöründe kendi çalışma alanlarında uzman olup, tüm işlerinizi büyük bir titizlikle yapacak bilgi ve donanıma sahiptirler. Ayrıca nakliye sektörünün toplumla iç içe olması nedeniyle, tüm çalışanlarımız genel toplum kuralları temalı seminerlere düzenli olarak katılarak bilgi ve birikimlerine yenilerini eklemektedirler. Aynı zamanda iş güvenliği konusunda gerekli tüm eğitimlerini tamamlamış olan personelimiz, siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için canla başla çalışmaktadırlar. Sizde parça eşya taşımacılığı işleriniz için profesyonel bir çözüm ortağı arıyorsanız, hemen web sitemiz üzerindeki iletişim hatlarımızdan memnun müşteri hattını arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Tüm taşımacılık işlerinizde, sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Diğer Hizmetler

Acil Soru ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin

whatsapp
whatsappBizi Arayın